Dovolenka: Prečo auto z autopožičovne?
Plánujete dovolenku autom ale to Vaše Vám nevyhovuje či už veľkosťou, spotrebou či stavom? Ideálnym partnerom pre Vašu dovolenku sa vtedy stáva autopožičovňa.
Prečo uvažovať o MMOTORS Autopožičovni?

  • Personalizovaný prístup ku každému zákazníkovi.

  • Možnosť dohody na cene a podmienkach prenájmu.

  • Možnosť dohody neobmedzenia kilometrov, ako aj počtu vodičov.

  • Pri dlhodobejšom prenájme Vám vozidlo pristavíme podľa dohody.

  • Sme otvorení 24 hodín / 7 dní v týždni.

  • Výborný a pravidelne kontrolovaný technický stav vozidiel.

  • Všetky potrebné povinné i nepovinné prvky vo vozidle.

  • Rýchle vybavenie zapožičania.

  • Požičanie auta lacno.


Prenájom vozidiel
Výber vozidiel MMOTORS Autopožičovňa

Aké vozidlo vybrať?

Odpoveď na túto otázku sú Vaše preferencie pri výbere, samozrejme druh dovolenky, počet ľudí, ekonomická trieda a pre väčšinu asi to najdôležitejšie - cena.


MMotors Autopožičovňa má v portfóliu vozidlá na prenájom od nižšej, cez strednú až po vyššiu triedu. Či už je to ekonomická Škoda Fabia, veľmi komfortná nižšia stredná trieda - Škoda Rapid, alebo stredná trieda ako Citroen C5 či vyššia trieda Nissan Navara, s ktorou nebudete mať problém na žiadnej ceste.


Na dlhé dovolenky samozrejme odporúčame zapožičanie vozidla v nižšej strednej alebo v strednej triede. Komfort vo vozidlách Škoda Rapid a Citroen C5 Vás prekvapí, nízka ekonomická spotreba nebude trápiť Vašu peňaženku.


Požičanie auta - MMotors Autopožičovňa
Citroen C5 na prenájom - nadpriemerný komfort a nízka spotreba.

Výber je na Vás, radi však individuálne poradíme každému klientovi tak, aby bol čo najviac spokojný. Neváhajte nás kontaktovať na +421 940 337 517.Aké ťažké je prenajať si vozidlo?

Tento proces by sme ťažkým určite nenazvali, hlavne nie v dnešnej dobe.

Áno, nie je to tak, ako nasadnúť rýchlo do taxíka, zaplatiť a je vybavené.

Určite budete potrebovať samozrejme vodičské oprávnenie, avšak určite prospeje ak budete mať so sebou aj iný preukaz totožnosti (občiansky preukaz). Je to dôležité aj pre vedenie motorového vozidla, takže by to nemal byť problém.

Vozidlá v MMOTORS Autopožičovni sú samozrejme pojistené, pred vycestovaním do zahraničia sa však neváhajte s nami poradiť, aby sme zvážili prípadné navýšenie pojistky. Ostatné záležitosti ako, limit kilometrov, palivo v nádrži apod. záleží na našej dohode.

Pri prevzatí vozidla je potrebné zložiť zábezpeku (v prípade, že by ste spôsobili škody na vozidle, ktoré nepodliehajú pojistke), zaplatiť dohodnutý prenájom a samozrejme podpísať zmluvu o prenájme vozidla. Celý tento postup nám spolu nezaberie určite viac, ako pol hodinu. Na čo teda čakať?Záver

Ak nemáte vozidlo, prípadne jeho stav alebo typ nespĺňa Vaše požiadavky pre komfortné a hlavne bezpečné cestovanie na dovolenku, ideálnou pomôckou je určite autopožičovňa. Bez starostí o vozidlo (technický stav, poplatky apod.) tak môžete vycestovať iba s nákladmi na prenájom a pohonné hmoty. Široký výber modelov Vás nijako neobmedzuje a "papierovačky" si vybavíte za pár minút.


PRAJEME KRÁSNU DOVOLENKU.

MMOTORS Car rent holiday
MMOTORS Autopožičovňa - Váš partner pri dovolenkovom oddychu.

0 comments